O nas

Kochamy miejsce, w którym żyjemy! Wy też? Świetnie się składa! Dlatego stworzyliśmy dla Was galerię unikatowych plakatów, pokazujących różne miasta i regiony, a także niezwykłe miejsca.

W tuGallery.com znajdziecie więc zdjęcia polskich miast z lotu ptaka, a także wysmakowane, konturowe mapy, przedstawiające topografię miast w zupełnie nowym świetle.

Autorami zdjęć są wyselekcjonowani fotograficy, których prace były wielokrotnie nagradzane w konkursach fotograficznych,

Przykładamy ogromną wagę do wysokiej jakości zdjęć publikowanych na plakatach. Nasze plakaty wykonywane są na profesjonalnej drukarce wielkoformatowej, gwarantującej „galeryjną” jakość wydruku, oszałamiający wygląd zdjęć i nadzwyczajną trwałość.

W efekcie nasze plakaty mogą stanowić nietuzinkową dekorację każdego wnętrza – domu, mieszkania, biura czy hotelowego lobby.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami. Obserwujcie nas również na Facebooku i Instagramie.

WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Jeśli jesteś profesjonalnym fotografikiem i masz na koncie ciekawe ujęcia miast czy regionów, zapraszamy do współpracy! TuGallery.com to prestiżowe miejsce na prezentację Twoich prac i okazja do generowania przychodów z Twojej działalności arystycznej. Kontakt: kontakt@tugallery.com

Zobacz jakość produktu

Pracownia Druku Wielkoformatowego PMPrint, to wyspecjalizowana w druku artystycznym i fotograficznym i jednocześnie jedna z najlepiej wyposażonych firm drukujących w technologii pigmentowej w Kraju. Druk, realizowany w oparciu o tusze pigmentowe jest nieporównywalnie wierniejszy kolorystycznie od powszechnie stosowanych w reklamie maszyn solwentowych, ekosolwentowych i UV. Jest on też znacznie trwalszy od druku barwnikowego, a jego teoretyczną żywotność określa się na ok. 100 lat. W naszej pracy wykorzystujemy cztery drukarki wielkoformatowe marki Canon, z 12 kolorowym systemem tuszy, i szerokością wałków od 112cm do 152cm na krótkim boku. Infrastruktura Pracowni zbudowana została tak, aby osiągnąć najlepszą możliwą precyzję druku, wierność odwzorowania barw oraz reprodukcję kolorów zgodną z tzw. szeroką przestrzenią barwną (wide-gamut) AdobeRGB. Pozwala nam to dostarczać najwyższej jakości wydruki na papierach fotograficznych, papierach klasy fineART, indywidualnie realizowanych fototapetach artystycznych oraz płótnach. Jakość naszych usług doceniła w procesie certyfikacji niemiecka firma TECCO, przyznając nam w 2018 roku certyfikat doskonałości TCPC.

Zobacz jakość produktu

Instagram


@ tugallerycom

Poranny Rybnik #rybnik #drone #tugallery #robertneumann
Zimowa Bazylika św. Antoniego #rybnik #bazylika #tugallery #robertneumann
Katowice nigdy nie śpią #katowice #tugallery #robertneumann
Rybnik nocą #tugallery #robertneumann #rybnik

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA